Sinema

Rampage | 2018 de vizyonda

Tarafından yazılmıştır Alkan Kaya

Vizyona girecek filmler arasında merakla beklediğim Rampage çok sevdiğim Dwayne Johnson yeteneği ile 2018 de vizyona gireceği söyleniyor.

Warner Bros. Pictures, yaklaşan yeni film Rampage’ın Dwayne Johnson’tan yıldız alıp Brad Peyton tarafından yönetilen ilk resmi fragmanı yayınladı . Rampage hikayesi Ryan Engle ve Carlton Cuse, Ryan J. Condal ve Adam Sztykiel tarafından Ryan Engle tarafından video oyun Rampage’e dayanan bir hikayeden yazılmıştır.

 

 

İnsanları uzakta tutan bir adam olan Primatolog Davis Okoye (Johnson) doğumdan bu yana bakımda olan olağanüstü zekice, gümüş kaplama goril George’la sarsılmaz bir bağ paylaşıyor. Ancak sahte bir genetik deney ters gitti, bu nazik maymunu muazzam boyutta öfkeli bir canavara dönüştürür. Daha da kötüsü, benzer şekilde değiştirilmiş hayvanlar keşfedildi. Okoye, yeni oluşturulan alfa yırtıcıları, yol boyunca her şeyi yok eden Kuzey Amerika’da gözyaşı döktüğü için, küresel bir felaketi durdurmakla kalmamakla kalmayıp, sürekli değişen bir savaş alanına girerek savaşan bir antidotu korumak için kayıtsız bir genetik mühendisi ile ekip kuruyor; Bir zamanlar onun arkadaşı olan korkunç yaratık.

“Rampage”, Oscar adayı Naomie Harris (“Moonlight”), Malin Akerman (TV “Billions”), Jake Lacy (TV’nin “Kızları”), Joe Manganiello (TV’nin “Gerçek Kanı”) ve Jeffrey Dean Morgan’ın (TV “The The True Blood” Yürüyen Ölüler”); Marley Shelton (“Solace”), Breanne Hill (“San Andreas”), Jack Quaid (“Açlık Oyunları: Tutan Ateş”) ve Matt Gerald’ın (TV’lerin) yanı sıra PJ Byrne (“The Wall of Wolf” “Daredevil”).

Kaynak: Warner Bros

Yazar hakkında

Alkan Kaya

Yorumla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.