Sağlık

Kadınların yatakta hoşlanmadığı 5 şey

Hiçbir erkek partneriyle birlikte sıkıcı olarak adlandırılan bir seks hayatını yaşamak istemez, hiçbir kadın ise yatakta yaratıcı olmayan ve sıkıcı bir partnerle yaşamının geri kalan kısmını sürdürmek istemez. Bu nedenle özellikle erkeklerin yatak odasında oldukça dikkatli olması gerekirken, yatak odasında dikkat etmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Bizde sizler için hazırladığımız bu makale ile birlikte kadınların yatak odasında hiç hoşlanmadığı en önemli 5 şeyi belirttik.

– Aşırı dikkatli olmak:
Bir erkeğin cinsel ilişki sırasında sürekli olarak bayandan kendi isteğini yerine getirmesi için birşeyler istemek kadını sıkıcılığa iter.

– Mekanik seks yöntemi:
Birçok kadın arzulu olmayan seksi sıkıcı olarak nitelendirir. Hiçbir kadın monoton ve tekdüze bir seks hayatı istemez. Bu nedenle kadınlar erkeklerinin bu konuda biraz yaratıcı ve duyarlı olmalarını bekler. Hiçbir kadın şişme bebek muamelesi görmekten hoşlanmaz.

– Monotonluk:
Eğer eşiniz veya kız arkadaşınız seks hayatınıza dair yapabileceğiniz herşeyi biliyorsa başınız dertte demektir. Bu durum için en yöntem partnerinizi şaşırtacak bazı fantaziler yaratmaktır. Hayal gücünüzü çalıştırın.

Yazar hakkında

Alkan Kaya

Yorumla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.