NeoCa

Sosyal Medya’da her fırsatta yediği yemekleri paylaşan Ahmet Kasımpatı zor günler yaşıyor.

 

Sosyal Medya’da her fırsatta yediği yemekleri paylaşan Ahmet Kasımpatı (19) zor günler yaşıyor.

 

Facebook, Twitter,

FriendFeed gibi elektronik sosyal ortamlarda, her öğün yediği güzel yemeklerin fotoğrafını koyarak kısa zamanda haklı bir üne kavuşan Ahmet Kasımpatı çok zor günler yaşıyor.

 

Son zamanlarda Baklava, Börek, Dilber Dudağı, Fıstık, Burmalı Kadayıf gibi yiyecekleri tüketen ve bunları ” İşte yemek, Bugün bunu yedim , Bana Afiyet oldu, Herkese tavsiye ederim , Yemek dediğin böyle olur” gibi “edebi” cümlelerle ekliyor ve fotoğrafla

rını da eklemeyi ihmal etmiyordu.

 

BULGUR PİLAVI UTANCI


Dün gece saat 18:07 sıralarında eve gittiğinde annesinin Bulgur Pilavı yapması ve alışkanlıklarının getirdiği rehavet ile hemen sosyal medyaya “Birazdan Bulgur pilavı, ohhh mis gibi” iletisini yazan Kasımpatı yaptığı hatayı yaklaşık 2 saat sonra, arkadaşlarından birinin yazdığı “Neee ? Bulgur pilavı mı ? Bildiğimiz fakir yemeği bu” iletisinden sonra anladı.

 

NORMALDE HERGÜN BAKLAVA BÖREK YERİM

 

Kasımpatı : “Annem nostalji olsun diye Bulgur Pilavı yapmış, ben alışkanlıktan dolayı bunu sosyal medyaya duyurdum ama şimdi herkes benimle Fakir diye alay ediyor. Sosyal medyaya rezil oldum gerçekten. Ben normalde hep Pizza, Baklava, Börek, Fıstık gibi şeyler yerim, Bulgur Pilavı gibi yemekleri ise hiç yemem ama annemi kıramadım, bir de dalg


ınlığıma geldi, keşke yazmasaydım, insanlar beni Fakir sandılar ve ben bu durumdan dolayı çok zor günler geçiyorum” dedi.

 

Röportaj sırasında gözleri dolan Kasımpatı’nın 8 çocuklu bir ailenin en büyük oğlu olduğu, evin reisi babalarının inşaat işleri yaparak geçimlerini sağladığı bilgisi alındı.

 

 

 

 

 

 

Yazar hakkında

Alkan Kaya

Yorumla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.