NeoCa

Çok Yaşa.. Çok Sağol… ölümsüz olacam sanırsam :))

bu gün hüznü geride bırakıp biraz espirütiel yaklaşım yapayım dedim ve bu gün doğum günüm değil deyip konuya balıklama dalayım.

 

Sevgili günlük…

 

Vampirler iskoçyalılar ve kurt adamlar neden ölümsüzdür?

 

ama ben biliyorum çünkü benden onlar gibi olacağım sanırsam kikiki. hızlı bir şekilde anlatayım çünkü pek sabırlı değildir.

wampirBir gün adamın biri yolda gidiyormuş giderken hava kararmış alacakaranlık bir durum olmuş bi yarasa görmüş yarasa yaralı imiş adam yarasaya yardım etmiş sonra yarasa demişki çok sağol… adam demiş ki keşkee çok sağolsam demiş yarasada seni bi ısırayım çook sağolursun demiş ve adam kabul etmiş. sonuç ise vampirler :))

bu vampir adam kana susamış ama insanlara zarar veremiyormuş avlanmaya çıkmış avlanırken hayvanlardan başlamış ama tad alamamış sonra bi ormanda bi adam gidiyormuş onu gözüne kestirmiş aynı andada bi kurt varmış oralarda sonra vampir adam saldırınca kurt ortaya çıkmış vampir kararsız kalmış önce hangisinin tadına baksam demiş ama malesef kurt ile adam birlik olmuş vampire karşı koyuyormuş sonra ikiside ordan kaçmışlar kurt adama demişki vampir bize çok zarar verecek biz bundan kurtulmak savaşmak için çözüm bulalım demiş adamda evet doğru bizleride insanlarıda yer bu demiş kurt tamam demiş ben çözüm buldum seni ısırayım sende onun gibi ol demiş adamda kabul etmiş.

 

işte böyle vampirler ve kurt adamlar ortaya çıkmışlar ve birbirleri ile düşman olmuşlar aralarında ise insanlar yavaş yavaş form değiştirmişler…

Ama iskoçyalılar böyle dğeil uzun saçları kocaman kılıçları var 🙂 birde atları var atı unutmamak lazım çünkü ne dmeişler atı alan üsküdarı filan fişman :)) böyle işte sonra birde iskoçyalılar çok yardım sever insanlar öyle imiş zamanında ama şimdi cıks ses seda nede yardımlaşma var

uzun saçlı ama atı olmayan kılıcıda olmayan bi iskoç bi yaşlı ninneye yardımcı olmuş nine demişki ywarimmm yawrim şu tarşlayı bi ekiver demiş adam tamam demiş ekeriz sonra bakmış tarla sürülmemiş :S şaşırmış genç zor olacak ya birde tükürdü dediki yaparız nine ohhh ninede seviniyor bir sürü duada etmiş tabi duanın geri dönüşü olmaz iskoçlara göre söz bi kere çıkmış ağızdan yaparlar işte başlamış tarlayı sürmeye bu arada sürmek için öküz filanda yok hee nasıl yapmış anlamadım o arada uyukluyordum ama tarlayı sürmüş. Akabinde ekini ekmiş ekini ektikten sonra neneyi evine bırakmış nene demiş yawrimmm yawrim sana verecek pek bişiyim yok emme bi kılıç var belki işine yarar demiş ve vermiş iskoça kılıcı kılıç zaten tılsımlı kocaman bir şey iskoç sevinmiş tabiki sonra kendini yardıma adamış ve her yardımdan sonra sağol dendikçe iskoçyalı yaşlanmıyor ve ölmüyor acı hissetmiyor ve çabuk iyleşiyormuş.

işte hikayemiz böyle bi başladı bi bitti anlayanlar anlamayanlara anlatsın demek isterdim ama saçma sapan şeyler sonuçta benim günnlüğüm bu günde hikaye anlatayım dedim 🙂 fenamı ettim

 

 

Yazar hakkında

Alkan Kaya

Yorumla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.