NeoCa

çocuklar bu yüzden ağlar işte sizin gerçekliğiniz

Galiba hiç büyümüyorum. Günler geçiyor zaman hızla ilerliyor ben halen çocuksu bir gülümseme ve çocuksu bir dünyada toz pembe denilen gözlükler vardı ya işte onlardan takmış bir vaziyette dolanıp duruyorum.

aynada kendime baktığımda galiba yaşlandım diyorum, saçlarım beyazlamış diyorum; aklıma eskilerin anlattığı hadiseler geliyor ve sakalım beyazlama dı ki diyorum esip geçiyorum. gidiyorum yokluğun ertesinde gidiyorum gece gündüz geldiğimde ise var oluyorum. gözlerine bakmak için karşında olmam gerekmiyor sözlerini duymam için yakınında olmam gerekmiyor ben yine gözlerini görebiliyorum ben yine sözlerini duyabiliyorum.

Ağlamıyorum galiba biraz büyüdüm ama çok üzülüyorum mız mız lanıyorum bazen hayaller kuruyorum ortalığa neşe saçıyorum bazen aynı hayallerin yokluğunda kayboluyorum ama her defasında kendimi buluyorum ve kendimi bulduğumda gülümsüyorum.

EEE kim demiş yaş ilerledikçe insan olgunlaşır büyür diye küllü yalan valla yaş ileriliyor hızlı bir şekilde daha olgunlaşıyorum ama daha çocuksu oluyorum çünkü ben düşlüyorum hayal kuruyorum bunlarla mutlu oluyorum ben büyüse idim bunlar olurmu idi olmaz dı tabiki çünkü ben düşünebiliyorum sadece kendimi değil herkesi düşünüyorum .

Büyümek aslında bi yönde iyi bir şey düşünce yok tasa yok keder yok çabalamak namına hiç bişi yok yokların ortasında kalmış kendi çapında insanların dünyası banane büyümek ben sevmiyore.

düşünsenize okuyacaksın sonra askerlik gelecek askere gideceksin sonra iş bulacaksın çalışmaya başlıyacaksın sonra ailen diyecek evlen artık diyip sevmeidğin birini getirecekler karşına sonra seversiniz diye sözler uçuşacak havalarda. eeee sonra ne olsun çoluk çocuk derken nasıl geçti ömür anlaşılmayacak sonrası peki 🙂 işe git gel işe git gel işe git gel günler böyle geçer çocukalra bak filan fişman sadece kendi çıkarların için küçük yuvan için çabala dur tabiki bu dert değilmi dert ama çocuk olmak gibi büyük bi dert değil ki

işte bu yüzdne günlük yazıyorum ya dağıldım birden kaldı öylece devamı gelmeyor be geleyorda yazasım yoktir

Yazar hakkında

Alkan Kaya

Yorumla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.