Genel NeoCa

Demiştim Sana Gelme Diye Aklıma Ve Yine Aklımdasın

Demiştim ya Sana Senden ayrılmak zor değildi diye zor olmadı hiç. Herşey normal yolunda ama Sonrası, evet sonrası. Ben demiştim demeyi sevmiyorum zaten aklıma gelen başıma geliyor sana demiştim son konuşmamızda seninle yada sensiz kalmak neyse de sevmek zor gelir artık bana.

Zorluk nedir ne kadar biliyoruz bilmiyorum seni tanıdığım kadar az çok zor nedir biliyorsun sana ney çalmak zor gelir ben ney istiklal marşını çalarken sen kahvaltıda senin için hazırladığım rafadan yumurtanın türevini alırsın. Ben şiir yazar iken sen hayretle bakarsın ben yemek yaparken sen kahve yaparsın böyle bir şey işte zor. Belki de Kısa sürede edinilen alışkanlıklar sebep oldu bu sevmenin zorluğunu anlamaya.

demiştim ya sana gelme diye aklıma ama söz dinlemedin ve gelmeyecektin. Neden geldin rüyama gelmese idin ne olacaktı sanki geldiğinde ise böyle oldu. Bu Gün bir ay olacaktı rüyaların gerçek olmasına tam zamanını buldun demi gelmek için rüya ya işte rüya gibi idi ya gerçekleşsin istedin dimi. Eksiğini anlıyorum tamamlıyorum bi başıma birdaha gelme olurmu. sana söz vermiştim bak hepsini yapıyorum. Değeri varsa geçen zamanın Sende Gelme Aklıma. Düşüme. Hayalime.

Kara Gözlerini kapat yeniden uyu bakalım şimdi aslında ben yokum bu hayatta sende yoksun var olan evren içinde küçücük bir hiç.

Sabah olunca yeni bir gün doğacak. Sonra akşam olacak tekrardan hava kararacak. Sonra tekrar güneş doğacak hayatımıza uzaklardayız diye güneş doğmuyor mu? yan yana olduğumuz anda olduğu gibi güneş ısıtmıyor mu kar yağarsa belki soğuk olur ama yinede görevini yapıyor ay deden sonra.

Artık yeni bi arabam var hem de üstü açık güneşi daha etkin hissedebileyim diye yeni birde radyoda yaptım gözlerimi kapattığımda müzik hiç durmayacak. Yol kısa olsa bile durmak yok yola devam edeceğim…

ve devam etmeyecek… I hope so… will not continue…

Yazar hakkında

Alkan Kaya

Yorumla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.